حرفهایی برای شنیدن؛ دلنوشته علی حامد مقدم برای سهامداران پدیده

حرفهایی برای شنیدن؛ دلنوشته علی حامد مقدم برای سهامداران پدیده

با سلام خدمت همه سهامداران عزیز پدیده
طی چند روز گذشته پیامهایی از ابراز ناراحتی و بیان نگرانی برخی سهامداران محترم دریافت کردم.
در پاسخ باید نکاتی را عرض میکنم:
مدیرعامل فعلی پدیده حدود ۳ماه است که مستقر شده اند ودر این مدت کارهای بسیاری را به نتیجه رسانده اند که عملیاتی شدن آنها تبدیل به ارزو برای همه ما شده بود. تیم هیات مدیره و اجرایی پدیده نشان داده که در واقع اهل عمل بودند نه اهل حرف.
برخی ازین اقدامات را تنها نام می برم که بدانید چقدر ازینها در نامه ها و درخواستهای شما سهامداران از مسئولین مختلف طرح شده و امروز خوشبختانه جامه عمل بخود گرفته است:

مجوز ورود به بورس
مجوز تشکیل کنسرسیوم بانکی
تعیین و اعلام قیمت سهام
تعدیل سهام
به روزرسانی اطلاعات سهامداران
مذاکره با دهها سرمایه گذار
واگذاری هایپر
پیگیری مجوز شهرداری و جهادکشاورزی در راستای مصوبات بالادستی
رفع توقیفی اموال و داراییهای پدیده
جمع آوری اموال پدیده نزد افراد مختلف
جلوگیری از خروج و فروش اموال داخل پروژه
مساعد نمودن نظر مسوولین مختلف در مجلس و دولت…
حضور دربرنامه زنده تلویزیونی
از همه اینها مهمتر
مشروعیت بخشیدن به پروژه پدیده
تا دیروز اکثر بخشهای دولتی و حاکمیتی علیه تخلفات پدیده موضع می گرفتند امروز تقریبا همه طرفدار پدیده شده و برای کمک به آن تلاش می کنند.
اما همانطور که همه می دانیم مشکلات بسیار عدیده و پیچیده است.
تیم فعلی مجموعه ای با هزاران هزار مشکل را تحویل گرفته که برای حل آنها نیاز به مساعدت دیگران دارد.
شما مدام از ما می خواهید که زمان اعلام کنید….بابت چیزی که خودمان تنها تصمیم گیر آن نیستیم چطور میشود زمان اعلام کرد؟
اگر زمان اعلام کنیم و مجموعه هایی که در آن تصمیم غیرازما دخیل هستند به قول خود عمل نکنند، ما پیش شما بدقول میشویم و مدام خواهید گفت…دروغ
عده ای مدام در گوش سهامدار مظلوم پدیده زمزمه می کنند که مدیران نظام با پدیده مشکل دارند.
اگر واقعا دولت و نظام طرفدار پدیده نبود که ما الان اینجا نبودیم و بجای هیات مدیره هیات تسویه سرکار می آمد.

چرا بعضیها اینقدر بدبین هستند؟
آیا ما در سه ماه گذشته کاری میتوانستیم انجام بدهیم که انجام ندادیم؟
ما برای حل مشکل شما آمدیم. از اعتبار کاری و علمی و اجتماعی و سیاسی خود برای حل مشکل شما خرج نموده ایم.
نه با منت… بلکه با کمال میل و افتخار.
اما توقع نداریم بعضیها با بی مهری، بجای حمایت مدام در طبل ناامیدی بکوبند….
آیا این افراد دوست دارند که ما هم مثل بعضیها خسته شده و کار را رها کنیم؟
کدامیک از افراد تیم جدید نیازی به پدیده داشته اند؟
از آقای شوشتری گرفته تا آقای خجسته  و شاهرخی و  دکتر کریمویی و….
همه شان جایگاه شغلی عالی داشتند ونیاز به آمدن پدیده نبود
اینها آمدند تا صادقانه زیر بار مسوولیت شما بروند…
تا برای حل مشکل شما کمک کنند.
تا گره کور مشکلات پدیده را باز کنند.
تا برای مردم کاری کرده باشند.

جواب این صداقت نباید بی احترامی و توهین باشد…
کسانیکه مدام می گویند اگر نمی توانید استعفا بدهید بدانند که اگر استعفا رخ دهد آن روز، روز نابودی پدیده خواهد بود.
ادعایی نداریم اما اگر این تیم قوی مدیریتی نتواند مشکل پدیده را حل کند هیچ کس بعد آن نخواهد توانست این مشکل را حل نماید.
پس به سوابق کاری مدیران این تیم نگاه کنید و در یک کلام:
به ما اعتماد کنید.
مطمئن باشید
ما بدون حمایت سهامداران نمی توانیم موفق شویم.
شکست ما شکست پدیده است و موفقیت ما موفقیت سهامداران.
پس بجای پرداختن به حواشی از تیم مدیریتی که برای حمایت از سرمایه شما آمده است و برغم همه مشکلات، برای تک تک مسائل خرد و کلان پدیده وقت می گذارد و پر انرژی تلاش می کند را حمایت کنید.
حمایت شما اعتماد به ماست…
حمایت شما نداشتن توقع غیر واقع از ماست
حمایت شما حفظ آرامش است
حمایت شما عدم تزریق و پمپاژ سیاه نمایی و القای انرژی منفی است.
حمایت شما عدم توجه به شایعات است
حمایت شما درک شرایط ماست

مطمئن باشید ما هم شما را درک می کنیم و بهترین تدبیرها را برای حل مشکلات بکار می گیریم.
اما باور کنیم که الان در پدیده پولی در کار نیست…
والسلام

علی حامد مقدم

کوروش۹۴

حرفهایی برای گریستن!!!!!!! اشک خلق الله را در آوردی مقدم!!!!! مردم حسابی یا ناحسابی!!!! ما خودمون استاد دلنوشته شدیم در این دو سال,کلی از بین مالباختگان در آینده نویسنده و فیلسوف در میاد!!!! اونوقت تو دلنوشته برای ما مینویسی!!!!!! اشتباه آمدید راه رو!!!!! اینجا محل عمل است نه وعظ و خطابه!!!! یه جور میدون جنگه,شما چه از شرایط زندگی مالباختگان میدونی که ,میگی اگر دولت به فکر مردم نبود ما نبودیم!!!!! مسلمه که نبوده ,مسلمه که حق مارو خوردن!!!! تو چطور اینو نمیفهمی!!!!!! عین روز روشنه!!!!! وگرنه بعد دوسال اگر به فکر مردم بودن که یکی مثل تو رو اجیر نمیکردن بیاد اینجا !!!!! نمیفهمی یا خودتو میزنی به کوچه علی چپ,چون یه مهره هستی!!! مگه کی هستین که بودو نبودتون باعث نابودی پدیده بشه؟؟؟؟؟؟ باز شروع کردید به تهدید مالباختگان,ترسوندن انسانهای زحمتکش شریف,مثل اول هجمه که گفتین خراب میکنیم و ال و بل!!!!! مگه کی هستین ,جز یه سری مدیر دولتی که سوابقتونو دوستان همینجا گزاشتن و گفتند چقدر درخشانه!!!!!!! جمع کنید ننه غم قریبم بازیهاتونو!!!!! روابط ما الان مثل یه کشور اشغال شدست که داره با اشغالگرانش مذاکره میکنه برای خروج یا نابود نکردن سرزمینش!ّ!!!!!! اونوقت میخوای ما با تو و دوستانت رفیق باشیم!!!!!!!!!!!!! حرفا میزنی,آره اگر بعد دو سال با اومدن شما,پولی میومد,بورسی میومد,تعهدی پاس میشد,ای,قدری به دشمنیت شک و با هات وارد فاز دوستی شاید میشدیم,شما آخرش رک نوشتی پولی نیست در پدیده!!!!! نیست به جهنم!! تو این وسط چی میگی!!!!! پول بود میومدی شعر میگفتی,نبود پول یعنی دوستیتون ثابت نشده و تمام!!!!!الان تو و رییسات حکم عاملان دشمنان مارودارید,حکم ماموران مستعمره ,یه چیز تو این مایه ها,تو فیلما دیدی؟ یا تو کتابای تاریخ خوندی,مامورای مستعمراتی چه حکمی برا مردمشون دارن؟؟؟؟؟؟ شما نهایت همونایید!!!!! پس اینجا واسه ما گریه زاری راه نندازید!!! دست مردم بهتون نمیرسه,وگرنه برو بپرس از همون ورودی و ریاحی که چه برسرشون مردم میخواستن بیارن!!!!! برو از کارمندا بپرس چجوری تو کمد قایم شده بودن,برو مرد ناحسابی,مردم گرفتارن,یارو زندگیش به بادرفته,تو امیدی پاچه خواری دولتو میکنی !!!!!!

mohsen

رفتیم بالا ماست بود . اومدیم پایین دوغ بود . قصه ما دروغ بود . بعد از ۲ سال ونیم معطلی و تلفات مالی و جانی سهامداران و تعهد نامه داران ، جواب مشکلات مردم داده شد . پولی در کار نیست . دلمون هم نمیاد پروژه رو بفروشیم و پول مردم بدبخت رو بدیم . بروید و با جریان هوا زندگیتان را اداره کنید . پولی در کار نیست …..

رضا

شماباید از همون بالادستی ها مصرانه بخواهید که از اختیارات خود استفاده کنند و شهرداری وجهاد کشاورزی را وادار کنند هرورشده مجوزهارا صادرکنندتاسرمایه گذار بتواند ورود کند.این را هم بدانید اگر کسی اهانتی کرده نباید آن را به حساب ۱۳۰هزار نفر گذاشت.قدردان صبر وآرامش آنهاباشید.

سید ... از تبریز 09144117139

با سلام خدمت تمامی زحمتکشان … ما تعهد نامه دارها و سهامدارها همه گی میدانیم که شما پروژه رو در چه شرایطی تحویل گرفتید .. متاسفانه بعد از گذشت تثریبآ نزدیک به دو سال از استرس و بالا اوردن بدهی و طلاق و بی سر پناه ماندن زن و بچه هایمان و وهای دیگر……. وقتی ریس هیآت مدیره اقای نوروزی میاید و در رسانه ملی اعلام میفرماید تعهد دارها اگر به سهام تبدیل نکنند احتمالآ ۲ یا ۳ سال طول خواهد کشید تا به پولشان برسند. یک انرژی منفی به تقریبآ ۶۰ هزار خانواده میدهند در حالیکه مقامات قضایی در ۹۳/۱۰ خود مردم رو به گرفتن تعهد نامه از هیات مدیره قبلی تشویق کردند و فرمودند که اگر تعهدنامه نگیرید مسولیت مبالغ پرداختی بعهده خودتان میباشد.با توجه باینکه جزِ اولویت بدهی پرداختی تعهد نامه ها میباشد و در امنیت ملی نیز به پرداخت حق و حقوق مردم در مرحله اول اشاره شده ایشان نباید بعضی حرفها رو بزنند که تقریبآ ۶۰ هزار خانواده رو از هیات مدیره جدید بدبین نمایند امید است هرچه زودتر راجب تعهد نامه دارها نیز که باید اولویت اصلی باشد حرفهای مثبتی انجام دهید که من شخصآ به گفته های شما اعتماد دارم و تقریبآ هر روز ۲۰ بار به سایت نگاه میکنم تا خبرهای خوبی از شما عزیزان بشنوم و وقتی شما پیامی میدهید. بدانید ما همان روز کمی امیدوارتر میشویم. چاره ای نداریم به قرآن . به امام رضا قسم داریم ثانیه شماری میکنیم. امیدوارم جواب اینجانب روبدهید… برادر رزمنده ۸ سال دفاع مقدس از لشکر ۳۱ سپاه عاشورای تبریز و کوچک شما سید رضی از تبریز امام خمینی رحمت الله فرمودند خدمت به ملت خود یک عبادت است.. شما عزیزان بدانید اگر کاری انجام میدهید که مردم نمیدانند ولی خالق هست که مزد و پاداش انرا به شما خواهد داد ..فقط در صورت امکان زود . زود ماها رو از کارهای انجام شده مطلع سازیدوازطرف ماازمسولین در این امر عاجزانه خواهش کنید که هرکاری میکنند لطفآکاررو تمام کنند و امروز و فردا نفرمایند.باز هم از شما متشکریم و منتظر و ثانیه شماری میکنیم

مهدیار

واقعا ازتون تشکر میکنیم.
نمیدونستم شما تمام مشکلات زندگی خودتون رو ول کردین و دنبال حل مشکلات ما سهامداران بیچاره افتادین.
واسه این گفتم چون نسل این جور آدم ها رو فقط تو زمان جنگ دیده بودم.
فکر نمی کردم هنوزم مثل اون انسان های بزرگ افرادی تو این مملکت باشه.
ولی حالا که شما میگین مجبورم قبول کنم چون بازم چاره ای ندارم.

فاطمه عبدلی یقینی

با سلام وتشکر اززحمات هیئت مدیره محترم ، فرمودید : در پدیده پولی در کار نیست و ……
دیگر چه دیدگاهی بدهیم شما بروید چایزه بدهید و پولها را به چای پرداخت تعهدتان خرچ جایزه به برندگان هایپرمارکت و …… نمایید . ماهم آبرویمان را به خاطر شما و دوستانتان که از سرراه آورده بودیم در جهت افزایش بنیه مالی پدیده و مدیرانش فدا کردیم واز شما انتظاری نداریم جز پرداخت تعهداتتان و واریز به حسابمان طبق تعهدتان .

غلامی

سلام
اقای مقدم من ی سهام دار خورد هستم ولی توی این دو سال از بس حرفهای الکی و دروغ از مسعولین شنید
یم و …. حررفهای مردم هم به کنار ک تا ادمو میبینن میگن پولت و کشیدن بالا .بردنش خب ز ادم مگه چقد کشش دا
داره همه میخان به پولشون برسن از شما و سایر مدیران هم تشکر میکنیم و خسته نباشید میگیم

کوروش۹۴

همونطور که قبلا گفتم ,خوشبختانه دید مالباختگان تغییرات اساسی یافته و با گذشت عنصر زمان,این دشمن همیشگی ,مردم اصل داستان را به خوبی دریافتند و در همین سایت و سایتهای دیگه مثل شاندیز استوک خوندم که جوابهای محکم و قاطعی به مقدم و دوستانش دادند,مقدم ادعا میکنه که اطلاعاتی رونمیگن تا دروغ در نیاد,اما از ابتدا بر دروغ و یک بامو دو هوا سوار بودند!!!!!!!! در مورد قیمت اینقدر بالا و پایین کردند که هیچکس متوجه مطلبشون نشد و هر باز یک حرفی زدند,اما جناب مقدم ,مگه با هیاهو طرح اتاق تبادل سهام رو بیان نکردید و با هماهنگی ستاد بی تدبیر و استاندار که بارها گفتم ,مغز متفکر این جریان و کسی که پشت تمام این قضایاست ایشونه,چون رییس ستاد است و کسیست که پارسال گفت سرمایه گزاران اومدن و منتظر بیانیه هستند و تا به امروز ایشون دیگه پیداش نشد!!!!! اعلام کردید اتاق سهام شکل میگیره,سوای ایرادات اساسی که به این طرح وارده از حیث راست و دروغ و حرفهای اخیرتون اینو میگم,پس چی شد؟ چطور یکباره اعلام شد ,اتاق سهام منوط به اجازه بورس است؟ مگه نگفته بودید اجازه داریم؟ منظورم درستی یا نادرستی این طرح نیست,منظورم دروغ ووعده و وعید است که خود رو مبرا میدانید,شما دنباله رواستاد و مرداتان,استاندار هستید!!!!!!! اما نامه شما بسیار جالب بود در نوع خود,به یاد دلنوشته ها ی گاه و بیگاه مدیران پردیسبان که کاری کردند با مردم بینوا که مثالش در تاریخ کمه!!!!! و مرتب دلنوشته مینوشتند بر علیه کسانی که داشتند شکایت قانونی میکردند و واقعا هم تنها راه و درست ترین راه همین بود, اما اونها داشتند آخرین تلاشهاشونومیکردن,مبنی بر ورود پردیسبان به بورس وافتتاحس اختمانی سه طبقه نصفه کاره وسط بیابون به عنوان مجتمع تجاری به صرف همبرگر ۳۰۰۰ تومنی و نوشابه مجانی!!!!!!!! مقدم نکن اینکارهارو,بیا نامتو بردار از توسایت,باور کن هم خنده داره و هم عمق ناآگاهی شمارواز شرایط مردم نشان میده.

شاهد

سلام اقای دکتر حامد مقدم تو فقط عشق داری بهت بگم دکتر تو اول بگو مدارکاتو از کجا اوردی و بعد بیان یه امتحان بگیرند ببینند سوادت چقدره
درودددددددددددددددددددددددددددددد بر حاج محصن پهلوان


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *