پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

سوال:
با سلام  سامانه نقل و انتقال سهام پدیده فقط همین امروز باز است و می توان به آن ورود کرد؟

پاسخ:
خیر. سامانه ازین پس در اختیار سهامداران خواهد بود.


سوال:
سلام از صبح چندین بار برای دریافت رمز عبور مراحل رو طی کردم و هر بار هم سیستم پیام میده که رمز عبور به همراه شما ارسال شد ولی هنوز پیامکی برا من نیامده . خوب معلومه از نظر زمانی عقب میفتم .مشکل کجاست ، این بی عدالتی است .

پاسخ:
ممکن است شماره تماس ثبت شده از شما در سیستم با شماره فعلی متفاوت باشد که برای تغییر آن بزودی اطلاع رسانی خواهد شد و یا ممکن است که دریافت پیامهای تبلیغاتی خود را بسته باشید. برای این مهم می توانید از روش های زیر جهت فعال سازی پیامک تبلیغاتی خود اقدام نمایند:
مشترکین همراه اول: ارسال عدد ۲ به ۸۹۹۹
مشترکین ایرانسل: ارسال عدد ۱ به ۵۰۰۵


سوال:
سلام. من قبلا کد رهگیری دریافت نکردم، امروز که گزینه ی ثبت سهام دار جدید رو زدم و اطلاعاتم رو وارد کردم، پیام داد کد سهام داری برای این شماره ملی صادر شده! من باید چکار کنم؟

پاسخ:
شما اگر کد سهامداری در اختیار دارید نباید به عنوان سهامدار جدید اطلاعاتتان را ثبت کنید بلکه برای دریافت کد رهگیری در قسمت دریافت کد رهگیری کلیک کنید.


سوال:
سلام خسته نباشید الان توی سامانه نقل و انتقال پدیده کسی که بخاد سهام بخره چطوری باید وارد سامانه بشه؟اونجا که فقط واس سهامداران امکان ورود هست؟

پاسخ:
هر فردی در قسمت ثبت سهامدار جدید می تواند اطلاعات خود را ثبت کرده و وارد سامانه شود.


سوال:
کد رهگیری به چه درد میخورد؟

پاسخ:
لطفا قبل از ورود به سامانه راهنمای جامع سامانه نقل و انتقال را مطالعه کنید.


سوال:
با رمز عبور وارد شویم یا با کد رهگیری؟

پاسخ:
در صورت در اختیار نداشتن کد رهگیری ابتدا سامانه پیامک کد رهگیری را برای شما ارسال می کند که با ان می توانیداز مرحله اول عبور کنید تا در مرحله دوم رمز عبور برایتان به صورت پیامک ارسال شود و بتوانید وارد سامانه شوید.


سوال:
با کد بورسی میتوانیم وارد سامانه شیم؟

پاسخ:
خیر. کد بورسی برای استفاده در فرابورس جهت نقل و انتقال سهام توسعه شما خواهد بود. برای ورود به اتاق مبادلات سهام از کد سهامداری و کد رهگیری باید استفاده کنید.


سوال:
ما اتباع خارجی که کد ملی نداریم برای ورود به سامانه چه باید بکنیم؟

پاسخ:
شما برای ورود به سامانه و دریافت کد رهگیری از شماره گذرنامه ای که موقع خرید سهام به پدیده داده اید استفاده کنید.


سوال:
کسی که شماره موبایلش عوض شده برای دریافت کدرهگیری و کد عبور چه باید بکند؟

پاسخ:
طی روزهای آینده برای تغییر اطلاعاتی مثل شماره تلفن اطلاع رسانی می شود.

میلاد شهری باف

سلام.من قبلا ثبت نام نکرده ام.الان که میخواهم ثبت نام کن و کد ملی ام را میزنم سامانه پیام میدهد این کدملی ثبت نشده.حالا باید چیکار کنم؟

کاظم

سلام
من کد رهگیری رو گم کردم
الان هرچی میزنم میگه ارسال شد اما برام پیام نمیاد
جریان چیه؟!

مهدی

چرا سامانه بالا نمیاد و کند هست بعد از ۳۰ ثانیه هم از سیستم خارج میشه…

مشکل مربوط به من هست یا مشکل عمومی هست؟

با تشکر

محمد

با سلام
اگر شخصی بخواهد کل سهام خود را به شخص خاص دیگری انتقال دهد باید حضوری در دفتر پدیده این کار را انجام دهد؟

علی اوایی

منه بازنشسته تنها آپارتمان مسکونی ام را فروختم و بنام بچه هام سهام خریدم.والله اگه تبلیغات صدا و سیما نبود هر گز اینکار را نمی کردم .حال تقاصادارم مدیرانی که اختیار تام این پروژه را دارن.این گفته ی قدیمی عامیانه را معنی کنند که مرگ یکبار شیون یکبار. بیان و با لودر و دینامیت سازه ها را با خاک یکسان کنند و پرونده را بتاریخ بسپارند تا آیندگان از آن درس عبرت بگیرند..
آیا بهتر ازین نیست که۱۳۶۰۰۰ انسان اکثرا مستضعف را با راه اندازی دروغین اتاق otc می سوزانند.ما چهار نفره با شش گوشی دو روز ازصبح تا آخر وقت مشغول رفتن به داخل این اتاق بودیم ونتوانستیم وارد شیم.به این نتیجه رسیدیم که اصلا چنین اتاقی وجود ندارد و سر کاریم .آقای شوشتری حق ما را از طریق ناله و نفرین از شما خواهیم گرفت منتظر چوب خدا باش…..

حسن

سلام اقا کوروش ۹۴
من امروز با وزارت کشور تماس گرفتم با اقای همایونی فر صحبت کردم درمورد تعدیل .سعی کردم نابودی مالباختگان رو توضیح بدم ولی بنظرم اگه حضوری بشه رفت جواب میده .من تبریزم اگه امکان داره شما بنمایندگی ازطرف مالباختگان تشریف ببرید چون واقعا هم بیان خوب دارین وهم در جریان امور هستین

کوروش۹۴

حسن آقا من کوچیک شما وبقیه مالباختگان شریف هستم, طی یک ماه اخیر دوبار نامه نوشته و حضوری رفتم وزارت کشور,نامه اولم رومثل اینکه همین همایونفر وخود دین پرست خونده بودن!!! هر دوبار اصرار بر دیدار حضوری داشتم و اعلام کردم کاملا مسلط به موضوع هستم و آمادگی کمک دارم !!! اما اجازه ندادند و بار دوم که رفتم,گفتند داستان تمام شده!!! و شما هم زیاد پیگیری نکن!!! به نظرتون فایده ای داره دوباره پیگیری؟ به نظر من نداره!!! فقط تبعات و نتایج تصمیمات اخیر و زمان میتونه اشکالات روروشن کنه و شاید بعد انتخابات بشه دوباره کاری کرد, البته با احتمال بسیار پایین تر از الان!!! در اینکه میدانند اصل موضوع را شک نیست, چنانکه خودشون هم با اعتراضات و اطلاعات مالباختگان,اعلام کردند راه درست تعدیل بر اساس میزان آورده و زمان ورود است,نکته مهم اینجاست که یکباره راهی رو که به قول خودشون چندین روز کار کارشناسی روش انجام شده بود را یکباره تغییر دادند!!! پس خودشون کاملا آگاه هستند ,اما سنت زشت خلف وعده,مصلحت اندیشی ,سیاسی بازی ,سختی انجام کار درست ,نگاه قومی ومحلی به موضوع و این بینش که با تعدیل یکسان ,هسته اصلی مشکل که در خراسان است,راضی میگرددو آرام میشود,و عواملی دیگر که بر ما روشن نیست,باعث شد اقلیت فدای اکثریت شود!!! این را میدانیم که در همین مشهد هم کلی مالباخته ۱۲۰۰۰ تومنی داریم!!! اما منظور تعداد نسبی است نه مطلق, وقتی به دوستان گفته بودند اگر تعدیل یکسان انجام نمیدادیم,زندگی بسیاری ویران میشد!!! معانی بسیار دارد که در آینده مشخص میشود!!! ومسلما به خرید در اتاق سهام و قیمت سهام در آینده مربوط میگردد,ممکن است با علم بر اینکه هیچ ثباتی در کار نیست و هیچ برنامه خاصی ندارند,خواسته باشند لااقل تعدیل روبر اساس رضایت جمع قرار داده باشند تا در برابر اتفاقات پیش رو مسوولیت کمتری داشته باشند و بتوانند مسولیت را کامل بر دوش سهامدارن بیندازند!!! درست است که تعدیل ناعادلانه بوده اما تصمیمات اخیر هم معلوم نیست درست انجام شود ,خرید به قیمت پایه ۳۳۷۵ تومن نقدینگی برابر با ۱۳۰۰ میلیارد تومن نیاز دارد!!! واز طرفی قیمت سهام توسعه هم حداقل باید ۳۳۷۵ تومن باشد تا همین تعدیل ناعادلانه درست از کار در بیاد!!! یعنی زیر اون رقم,اصل پول هم برای مالباختگان نمیشه وممکنه عده ای دیگر از سهامداران رو هم در طول زمان به زمره مالباختگان در بیاورد!!!!,هرچند ریسک سایرین بسیار پایین آمده با تعدیل ناعادلانه,اما افق پیش رومشخص نیست برای هیچ شخصی,در این بین مالباختگان چوب دوسر طلا هستند!!! یعنی راه پس و پیششان بسته شده!! به شخصه فقط میتونم بگم متاسفم,برای زندگیهای برباد رفته……………..

غلامی

توروخدا یکی راهنمایی کنه من۲۱۸سهم۱۲هزاری دارم الان توی سایت همون۲۱۸تا سهمه با قیمت۳۳۷۵تعدیلش کجاست بعد۳سال پولم شده یک چهارم؟؟؟؟؟؟؟

مهران

سلام
کد رهگیری را وارد می کنم می گوید صحیح نیست
دنبال کد هستم می گوید ارسال شده ، پیامکی نمی اید
پیامکهای تبلیغاتی را فعال کردم باز هم نیامد
شماره تلفنم را در پرونده نگاه کردم درست است
فکر کنم سرکاری است تا بعد تعطیلات نوروز
البته دنبال فروش نیستم در این دو سال هم تعهد نامه ای نگرفتم چون می دانستم پولی از آن در نمی اید حالا سهام را به هر قیمتی می شود فروخت .
خدا به داد آنهایی که با ۱۲۰۰۰ خریده اند برسد که چند نفر از فامیلهایمان ازهمین گروه هستند

رصا

سلام سامانه سناپ جهت تکمیل اطلاعات شماره شبا میخواد شماره شبا بانک ملت وارد میکنم ثبت نمیشود لطفا راهنمایی بفرمایی


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *