فراهم شدن امکان جابجایی واحدهای اقامتی و تجاری پیش فروش شده پدیده شاندیز

فراهم شدن امکان جابجایی واحدهای اقامتی و تجاری پیش فروش شده پدیده شاندیز

مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از آمادگی برای انجام جابجایی واحدهای پیش فروش شده اقامتی و تجاری شده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، جمال شوشتری گفت: بر اساس مصوبات هیأت مدیره شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز و به منظور ایفای تعهد، تکریم خریداران و افزایش پاخور بیشتر و استفاده از ظرفیت های به بهره برداری رسیده در شهر رویایی پدیده شاندیز، آمادگی است تا در خصوص جابجایی واحد های پیش فروش شده اقامتی و تجاری و در توافق با خریداران اقدام گردد.

وی افزود: خریدارانی که تمایل به تهاتر و تعیین تکلیف واحدهای خود دارند می توانند درخواست خود را از طریق ارتباط تلفنی با شماره ۳۴۲۸۶۸۳۰-۰۵۱ اعلام تا اقدامات لازم انجام گیرد.

دکتر شوشتری اعلام کرد: این اقدام در راستای کمک به اقتصاد و افزایش بهره وری تجاری برای پیش خرید کنندگان و همچنین افزایش توان و توسعه بهره برداری از واحدها و ظرفیت های آماده بهره برداری در شهر رویایی پدیده شاندیز صورت می پذیرد.

صادقی

سلام.تکلیف واحدهای اقامتی کی مشخص میشود؟ امکان فروش و واگذاری به غیر وجود دارد؟ قیمتی ایا برای ان واحدها در حال حاضر تعیین شده است؟

کاظم

با سلام
جناب اقای ملائی مدیر عامل محترم پدیده ،
احتراما نظر به اینکه جنابعالی در خصوص خریدارانی که طبق قانون مدنی املاک و مستغلات، کشور اقدام به خرید ملک در هتل بی ستاره ، از آن پروژه کرده اند و هم اکنون غریب به ۷ سال است که از سرمایه سوخته ما هیچ خبری نیست بجز صحبت و نقل مشکلات سهامداران حرفی برای این دسته از سرمایه گذاران داخلی که بر حسب اطمینان به صدا و سیما و روند اداری آن زمان که با نظر اشخاص دولتی هدایت می شد مثل شهردار و فرماندار شاندیز ، نمی باشد آیا این حق یک شهروند متهد به کشورش است که سرمایه اش را به خارج نبرده و خواسته در وطنش سرمایه گذاری کند و مطالبه حق ملکی خودش را بکند و شما بعنوان یک مسئول وظیفه ای در این رابطه ندارید که حداقل ما را از وضعیت سرمایه مان آگاه نمایید. جناب مدیر عامل در هیچ یک از نقاط دنیا شما نمی توانید مردمی اینکونه وفا دار و علاقه به وطن پیدا کنید بنده هم در زمان دفاع مقدس جان بازی کرده ام و هم اکنون از مالم در وطنم چشم پوشی کرده ام ولی خدا را خوش نمی آید تا کی ما باید صبر کنیم مگر نه اینکه پولهای مدیر عامل خطا کار را بلوکه کرده اند پس همان را خرج کنید تا این کار تمام شود . ما منتظر اقدامات شما همچنان هستیم البته خدا رحمتشان کند آقای انتظاری داشتند بدادمان می رسیدن که به رحمت خدا رفتن انشااله شما ادامه کار ایشان را بدهید .


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *