سهامداران پدیده شاندیز به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند

سهامداران پدیده شاندیز به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند

ایرنا– حدود ۱۸۰ نفر از سهامداران شرکت پدیده شاندیز ظهر پنجشنبه برای پیگیری دریافت مطالبات خود از شرکت یاد شده به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند.

به گزارش ایرنا، این افراد با سردادن شعار مقابل ساختمان استانداری و استمداد از مسئولان رسیدگی به مشکلات خود در موضوع پدیده را خواستار شدند و سپس با حضور در نمازخانه استانداری لیستی از سهامداران معسر و گرفتار در مضایق مالی شرکت پدیده را تهیه کردند.

یکی از سهامداران که هماهنگی های مربوط به تهیه لیست یاد شده را بر عهده داشت به خبرنگار ایرنا گفت: با تهیه این فهرست به دنبال مشخص شدن سهامداران و یا تعهدنامه داران معسر شرکت پدیده هستیم و از طرفی می خواهیم از ورود افرادی که هیچ ارتباطی به شرکت پدیده ندارند در تجمعات گروه جلوگیری کنیم.

رضا پورزند افزود: فهرست سهامداران معسر پدیده علاوه بر مشخصات هویتی شناسنامه، حاوی شماره سهامداری، میزان سهام و دیگر معرفه های لازم برای تعیین لیست واقعی سهامداران معسر این شرکت است.

وی ادامه داد: این نام نویسی در مراجعات بعدی سهامداران به استانداری خراسان رضوی نیز تکرار خواهد شد تا در صورتی که بودجه ای جهت پرداخت به سهامداران معسر تامین شد تحویل مقامات مسئول گردد.

پروژه پدیده شاندیز چهار سال پیش در پی برخی تخلفات از جمله عدم دریافت مجوزهای لازم برای ساخت و ساز و نیز توزیع غیرمجاز سهام به صورت گسترده با دستور مراجع قضایی تعطیل شد یعنی در مرحله نخست این اقدام دفاتر فروش و عرضه سهام شرکت پدیده مسدود شد و بعد از مدتی کل پروژه متوقف گردید.

از سه سال گذشته با تشکیل ستاد تدبیر در استان خراسان رضوی اقداماتی برای راه اندازی مجدد و سر و سامان دادن به وضعیت این پروژه انجام شد چنانکه مدیرعامل جدید گروه شرکتهای پدیده شاندیز در پایان مهر ماه پارسال اعلام کرد ۴۵ شرکت پیمانکاری و مشاور جزء و کل برای ساخت و تکمیل پروژه های شرکت پدیده با این مجموعه قرارداد منعقد کرده اند.

گروه شرکتهای پدیده هم اکنون در شش شرکت اصلی و دو موسسه وابسته در حال فعالیت است. این شرکت دارای دو سایت اصلی اداری و پروژه گردشگری در شاندیز و کیش است.

صید حسین یوسفیان

سلام .
سهامداران معسر فقط در مشهد نیستند در همه شهر ها سهامداران بدبختی هستند که حتی کرایه ماشین برای امدن به مشهد ندارند.
لطف کنید لیست را در سایت بگذارید تا همه گرفتاران و کسانی که توسط صدا و سیما فریب خوردند نام نویسی کنند .
خدا لعنت کند هرکس به پدیده مجوز داد هرکس برایش تبلیغ کرد و هرکس اینطور عده ای تز مردم را بیچاره کرد

فاطمه مرادی

سلام و روز بخیر
واقعا سهامداران دیگر در شهر های دیگه چطور و از چه طریقی بتونن اعلامی اسامی در لیست داشته باشن و یا در جریان گردهمایی های گروهی قرار بگیرن. کانال یا شماره ای را برای برقراری ارتباط با گروه سهامداران اعلام کنید.

صید حسین یوسفیان

سلام .
همه گرفتار شدیم و فریب تبلیغات صداوسیمای دروغگو خوردیم .
سهامداران معسر فقط در مشهد نیستند در همه شهر ها سهامداران بدبختی هستند که حتی کرایه ماشین برای امدن به مشهد ندارند.
لطف کنید لیست را در سایت بگذارید تا همه گرفتاران و کسانی که توسط صدا و سیما فریب خوردند نام نویسی کنند .
خدا لعنت کند هرکس به پدیده مجوز داد هرکس برایش تبلیغ کرد و هرکس اینطور عده ای تز مردم را بیچاره کرد .
بانکها وام با بهره ۳۰ درصد به پدیده میدن و مدیران پدیده هم حقوقهای ۱۵ و ۲۰ میلیون تومانی میگیرند چند وقت دیگه بدهکار هم میشیم .

یه سهامدار

فکر کردی اینا اولویت اولشون مال‌باختگان هستش نه داداش اول جیب خودشونو پر کنن بعدشم اون بانک که سود۳۰درصد میده هم ماله خودشونه این وسط فقط و فقط سهامدار خرد ضرر میکنن وبس….

مالباخته ورشکسته

از سرنوشت حاجی پهلوان چه خبر؟چرا این بنده خدا رو اسم ننگ اختلاسگرو روش گذاشتید.برید اختلاسگران واقعی که همون آقازاده ها هستن مجازات کنید.چرا نداشتید خود حاجی مدیریتشو داشته باشه.بنظرم حق یکی داده نشده که گفتن غیرقانونی هستش پدیده….

مالباخته ورشکسته

تازمانی که تکلیف مال‌باختگان پدیده مشخص نشده به چه حقی آقای انتظاری مجوز جشن میدهند.؟آیا آقای انتظاری از جیب خودش پرداخت می‌کنه ؟اینا همش سرمایه من و بقیه سهامدارانه….

یه سهامدار

چرا این انتظاری رو اخراجش نمیکنید ستاد تدبیر بی کفایت .بابا این چکار کرده تا الان برای ما جز ضرر………ععههه

فاطمه م

عرض سلام و روز بخیر
سولم این هست که دیگر سهامداران در شهرهای دیگر چطور می تونن در لیست سهامداران معسر ثبت نام داشته باشن و اینکه چطور در جریان گردههمایی گروهی به نشانه ی اعتراض و تجمع مطلع بشیم. لطفا شماره یا آدرس کانالی اگر هست اعلام کنید بتونیم همراه بشیم. و در جریان تجمع ها باشیم

سهام بی ارزش سال ۹۲

من هم از سهامداران پدیده هستم و به دلایل مالی نمیتونم حضوری بیام مشهد گرفتار و مقروض و مال باخته


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *