استاندار خراسان رضوی در نشست با مدیران ارشد پدیده تشریح کرد: سه امتیاز برجسته گروه شرکتهای پدیده شاندیز

استاندار خراسان رضوی در نشست با مدیران ارشد پدیده تشریح کرد: سه امتیاز برجسته گروه شرکتهای پدیده شاندیز

استاندار خراسان رضوی و رییس کل دادگستری استان از روند عملیاتی پروژه پدیده شاندیز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده،استاندار خراسان رضوی پس از این بازدید در نشستی با حضور رییس کل دادگستری خراسان رضوی، معاون اقتصادی استاندار، اعضای جدید هیات مدبره ومدیرعامل پدیده اظهارکرد: در یک سال و ۳ ماه اخیر، ۴۰ جلسه در تهران و‌مشهد با موضوع پدیده برگزار شد، اگر می خواستیم ۱۰ پروژه پتروشیمی بزنیم به این تعداد جلسه نیاز نبود. این کار برای استیفای حق ۱۲۰ هزار سهامدار انجام شد.

علیرضا رزم حسینی افزود: ما به عنوان دولت هیچ نقشی در ماهیت رای دادگاه متهمان پدیده نداشتیم و صرفا خواستار تعیین تکلیف پرونده بودیم.

استاندار خراسان رضوی ضمن تشکر از تلاشهای ماه‌های اخیر مدیران پدیده برای خروج از بحران دوستیابی به ثبات وموفقیتهای ارزشمند، پدیده رادر شرایط فعلی دارای سه امتیاز برجسته دانست و افزود:امروز پدیده تنها شرکت در ایران است که به هیچ جا بدهی نداردو تمام بدهی های سابق تعیین تکلیف شده است و طلبکاران بانکی سهامدارشدند ونیز به سهامداران رئیس پذیر این شرکت نیز سهام جبرانی تعلق گرفت امتیاز دوم گردشگری وخدماتی بودن شرکت وداراییهای بسیار ارزشمند شرکت است

این مقام مسئول تاکیدکرد: مصوبات فراقانونی سران قوا برای این شرکت که نمونه مشابه نداردامتیاز برجسته دیگر این شرکت است بطوریکه بانکها می توانندبه مدت ۵ سال وقابل تمدید به تشخیص وزیر اقتصادسهامدارپدیده باشنددر حالی که به طور معمول هیچ بانکی اجازه بنگاه داری ندارد.ونیز بر اساس این مصوبه تمام پرونده های قضایی این شرکت در سراسر کشور در دادگستری مشهد رسیدگی خواهد شد

استاندار خراسان رضوی اضافه‌کرد: امروز در جریان این بازدید و در دوران طلایی بورس، شرکت پدیده و دارایی‌هایش را به سهامداران و هیات مدیره تحویل می‌دهیم و با افتخار اعلام می‌کنیم که پدیده از بحرانی اقتصادی امنیتی به پدیده‌ای نو با چشم اندازی روشن تبدیل شده است.

وی اظهارکرد: سهام پدیده از روز شنبه در فرابورس قابل معامله خواهد بود، سهامداران برای خرید و فروش به تشخیص خودشان عمل میکنند و ستاد تدبیر در این باره مسئولیتی ندارد. مردم برای فروش سهام خود عجله نکنند.

گفتنی است دراین نشست که امام جمعه ،فرماندار وشهردار شاندیز ومدیران ارشد گروه شرکتهای پدیده شاندیز نیز حضور داشتند رییس هیات مدیره گروه شرکتهای پدیده شاندیز گزارشی از اقدامات انجام شده در شش ماهه اخیر را ارائه داد و ضمن تشکر ازسران قوا،نماینده ولی فقیه و استاندارو رییس کل دادگستری خراسان رضوی گفت:امروز یک روز تاریخی برای پدیده است .

علی کریمی با اشاره به بازگشایی نماد پدیده در بورس در روز شنبه ۲۰ اردیبهشت افزود : امیدواریم بزودی شاهد رونق وگسترش فعالیتهای این پروژه بزرگ باشیم.

کریمی گفت :امروز ‌آغاز فصلی جدید همراه با رونق و پیشرفت در پروژه عظیم شاندیز است و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت‌های بیشتری باشیم


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *