رئیس کل دادگستری خراسان رضوی درنشست‌ با مدیران ارشد پدیده شاندیز: پدیده از بی قانونی و شفاف نبودن به سوی آینده ای روشن عبور کرد

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی درنشست‌ با مدیران ارشد پدیده شاندیز: پدیده از بی قانونی و شفاف نبودن به سوی آینده ای روشن عبور کرد

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه پدیده شاندیز رییس کل داد گستری خراسان رضوی پس از بازدید از روند عملیاتی پروژه پدیده شاندیز گفت: ،شرکت پدیده، پدیده ای از بی قانونی و شفاف نبودن با آینده تاریک بود که امروز به معنای واقعی به پدیده ای با آینده روشن تبدیل شده است.

غلامعلی صادقی، افزود: قبل از حضور آقای رزم حسینی به عنوان استاندار، مشاوران می گفتند برای جمع کردن تجمع سهامداران پدیده، راهی غیر از فروش این شرکت و پرداخت مطالبات وجود ندارد.

وی با تاکید به اینکه از برکات شهید قاسم سلیمانی، حمایت از حضورهم رزم‌شان ( رزم حسینی) درخراسان رضوی بود که برای پدیده نیز برکاتی به همراه داشت. اگر مدیریت ایشان نبود پدیده قطعا وضعیت امروز را نداشت اظهارکرد: حکم دادگاه متهمان پدیده فصل الخطاب مشاجرات، منازعات و دعاوی بود.

صادقی افزود: امروز به مردم اعلام می‌کنیم که به عنوان خادمان شما، از مدعیان سلب امتیاز شده است و اموال و سرمایه تان به شما تحویل داده می‌ شود. از این پس، محوریت کار با مدیران و سهامداران پدیده خواهد بود و دیگر قرار نیست ما در مورد آینده مجموعه و بالندگی آن تصمیم بگیریم بلکه صرفا حمایت می کنیم.

رییس کل دادگستری خراسان‌رضوی با تشکر از تلاشهای ماه‌های اخیر مدیریت پدیده برای اجرای احکام قضایی وخروج پدیده از بحران و دستیابی به موفقیتهای بزرگ برای ثبات و آغاز رونق در این پروژه گفت: در این مدت، سهامداران صدمه دیدند اما مطمئن باشند با اقدامات انجام شده صبرشان نتیجه داده است. از آنها می خواهیم دلگرم باشند و از مال، سرمایه و شرکت خودشان حمایت کنند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *