رییس هیات مدیره گروه شرکتهای پدیده: شعار هیات مدیره جدید حرکت در چارچوب قانون تجارت وبورس،خلق ثروت و کارآفرینی است

رییس هیات مدیره گروه شرکتهای پدیده: شعار هیات مدیره جدید حرکت در چارچوب قانون تجارت وبورس،خلق ثروت و کارآفرینی است

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه پدیده شاندیز ، رییس هیات مدیره این گروه در نشست پس از بازدید استاندار و رئیس کل دادگستری خراسان رضوی از پروژه پدیده شاندیز گفت: با مسائل سیاسی آشنا هستیم اما فضای این مجموعه، صرفا اقتصادی با پیوست فرهنگی خواهد بود.

رئیس هیات مدیره گروه شرکتهای پدیده به اهم اقدامات انجام شده در ماه‌های اخیر اشاره کرد و افزود:پیگیری اجرای دقیق حکم قصایی،تعیین تکلیف بدهی های شرکت وتبدیل مطالبات بانکها به سهام،تهیه صورتهای مالی دقیق وشفاف وارائه آنها به بورس،پبگیری مصوبه سران قوا،شناسایی وپیگیری اسناد املاک پدیده در کشور،اصلاح ساختارهای سازمانی ،تخصیص سهام جبرانی سهامداران، برگزاری مجمع عمومی اول و دوم در شرایط خاص کشور،پیگیری ثبت نام سهامداران در سجام و ثبت سهام انهادر شرکت سرمایه گذاری ،ایجاد،درج وگشایش نماد پدیده در بورس ،ارتباط سازنده با رسانه ها ،پاسخگویی وشفافیت سازی اهم اقدامات انجام شده در ماه‌های اخیر بوده است.

علی کریمی قدوسی افزود: با مردم با صداقت حرف می‌زنیم و تعهد بی جا نمی‌دهیم.وی بازگشایی نماد پدیده در فرابورس از ۲۰ اردیبهشت را به سهامداران تبریک گفت وافزود سهامداران، کار را در فضای بورس دنبال کنندتا مدیران بتوانند همه توان خود رابررونق پدیده متمرکز کنندوالبته ما نتیجه اقدامات را مطابق قانون تجارت همه ساله در مجمع عمومی اعلام می‌کنیم.

وی با بیان اینکه اساسنامه شرکت، قوانین بورس و قانون تجارت مبنای کار است گفت: پدیده در کشور ۵۴۷ فقره سند دارد. مدیریت و بازگرداندن این‌ها به چرخه اقتصادی اولویت کاری ما است وشعار هیات مدیره جدیدخلق ثروت وکارآفرینی است.

کریمی گفت: دراین مدت گاهی در روز چندین بار با استاندار تماس می‌گرفتم و ایشان تماس بنده را به عنوان سرپرست یک مجموعه با سرعت پاسخ می‌دادند. مکاتبات ما با دستگاه قضایی استان نیز بدون سیر اداری و گاهی در یک ساعت پاسخ داده می‌شد.این نشانگر اهتمام جدی و حمایت ارزشمند استاندار محترم ورییس کل محترم دادگستری از مجموعه پدیده است که امیدواریم کماکان استمرار یابد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *