مهدی احمدی

سلام
من مهدی احمدی به شماره ملی …………….. دارای ۸۰ سهم از شرکت پدیده شاندیز بودم اما در پرتفوی من در فرابورس ۷۶ سهم عنوان شده است چگونه می توانم این موضوع را پیگیری کنم،؟ و علت چیست؟

اسدی

سلام امروز ۹۹/۲/۲۲ دقیقا دوساعت پشت خط شماره پدیده مشهد نشستم نفر اول هم شدم ده دقیقه دیگر هم گذشت کسی گوشی را برنداشت پاسخ دهد جالبه پیامگیر روی خط اعلام می کنه به محض دسترسی به کارشناسان ارتباط وصل می شود گویا پدیده رفته استخدام کنه …..چرا ملت را پشت خط سر کار می گذارند؟؟؟؟؟.
تو سجام ماه مرداد ۹۸ ثبت نام کردیم کد بورسی هم دادیم وکارگزاری هم معرفی شده اما هنوز تو پرتفو ننشسته این هایی که روز اول سهم را فروختند کی وکجا کارشون انجام شده ؟؟؟؟؟؟؟؟

مریم

سلام من هم کد بورس دارم و هم سجامم تایید شده است چرا در چرتفوی من چیزی نمایش داده نمیشود و برای تعیین یا تغییر ناظر چه باید بکنم؟

معصومه زارع زحمتکش

با سلام و خسته نباشید و آرزوی قبولی طاعات اگر کسی از سال ۹۳ سهام داشته باشه سهام جبرانی نمیگیره؟ ما اومدیم و سهام پدیده گرفتیم الان می بینیم ۹۰% ابنیه هست و فقط ۱۰%ش توسعه؟!!این تقسیم رو چه کسی و کی انجام داده؟!همین سهام توسعه ناچیز ما هم تا این لحظه در پرتفوی ما ننشسته و در سجام و گزارش دارایی نمیاردش؟باید چیکار کنم شما رو به امام رضا جواب بدین…

مریم

سلام .چطور میشه اطلاعات سهامدار(مثل شماره موبایل )را در سامانه سناپ اصلاح کرد؟

مهران باقرپور

با سلام .من سال۹۳ سهام پدیده رو خریداری کردم اما الان با وجود ثبت نام درسجام و کارگزاری و داشتن کد بورسی اما هنوز روی پرتفوی من سهام پدیده قرار نگرفته. لطفا جواب سوالم رو بدید ممنونم


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *