برای نخستین بار؛ سود نقدی به سهامداران پدیده اختصاص یافت / افزایش سرمایه ۱۸۵ درصدی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز

 

برای نخستین بار؛ سود نقدی به سهامداران پدیده اختصاص یافت /  افزایش سرمایه 185 درصدی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز امروز با حضور سهامداران برگزار شد و برای نخستین بار این شرکت ، سود نقدی بین سهامداران تقسیم کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده، مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده با موضوع تصمیم گیری در خصوص تصویب صورتهای مالی و توزیع سود نقدی و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع باشد برگزار شد.

این مجمع با حضوراعضای هیئت رئیسه در جایگاه قانونی و به ریاست نایب رییس هیات مدیره شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده رسمیت یافته و با قرائت دستور جلسه از سوی دبیر مجمع کار خود را آغاز نمود.

دکتر ملایی مدیر عامل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز با قرائت گزارش فعالیت هیئت مدیره در این جلسه گفت:

امروز شرکت با پشت سر گذاشتن شرایط بحرانی خود و حمایت و صبوری سهامداران، به سودآوری رسیده است. وی افزود: شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز در سال ۹۸ به ۵۹۵ میلیارد تومان سود خالص دست یافت و این در شرایطی بود که در سال قبل از آن، شرکت ۱۲۱ میلیارد زیان خالص داشته است.

با توجه به مصوبه ستاد کشوری مقابله با ویروس کرونا ، این مجمع با اجرای تمامی پرتکل های بهداشتی برگزار و بیش از ۳۴ درصد از سهامداران نیز به صورت زنده نظاره‌گر مجمع بوده و در رای گیری مشارکت داشتند.

در مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز که نماینده رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده محترم قوه قضائیه حضور داشتند، تقسیم ۵۹٫۵ میلیارد تومان سود به تصویب مجمع عمومی رسید.

بر اساس این گزارش، به هر سهم هزار و ۱۴۱ ریال سود تعلق گرفت که به صورت نقدی و در موعد قانونی به سهامداران پرداخت خواهد شد.

پس از ختم جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده و بر اساس مفاد قانون تجارت هیئت رئیسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت با موضوع افزایش سرمایه انتخاب و جلسه مجمع عمومی فوق العاده رسمیت یافت. در این جلسه و با توجه به مجوز صادره از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار افزایش سرمایه ۱۸۵ درصدی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز از محل سود انباشته نیز به تصویب مجمع عمومی رسید.

بر اساس این مصوبه افزایش سرمایه که از محل سود انباشته شرکت اجرایی می شود، به هر سهم ۱٫۸۵ سهم به عنوان سهام جایزه تعلق گرفته و در واقع هر سهم فعلی به ۲٫۸۵ سهم تبدیل خواهد شد.

ناظرسابق تاسیسات مکانیکی پدیده

عرض سلام و احترام
از زحمات تمامی مدیران شرکت پدیده خصوصا جناب آقای پهلوان مقدم که با حضور دوباره در مجموعه شرکتهای پدیده موجب گشایش و رونق امور شدند سپاسگذارم .
انشاا.. به زودی شاهد بازگشایی دفاتر پدیده ، تبلیغات برندهای پدیده و بازگشایی و شروع پروژه های جدید در شهرستانها و دیگر نقاط میهنمان باشیم .

“همه با هم برای سربلندی پدیده نوین ”
بدون کینه توزان و بدخواهان


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *