برگزاری دوره های استعدادیابی ورزش های روی یخ در پدیده شاندیز

برگزاری دوره های استعدادیابی ورزش های روی یخ در پدیده شاندیز

پدیده شاندیز با همکاری انجمن اسکیت روی یخ هیات اسکیت خراسان رضوی و با نظارت فدراسیون اسکیت کشور و هماهنگی اداره ورزش و جوانان طرقبه شاندیز دوره های استعدادیابی ورزش های روی یخ را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده، مهندس محسن کوهی مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز گفت: با توجه به ادامه تکمیل فعالیت های پروژه پدیده شاندیز، پیست بازی های یخی مرکز خرید این مجموعه بعد از اصلاح ساختارهای فنی و تاسیساتی دوباره راه اندازی شد.

وی با اشاره به اینکه این مرکز ورزشی و تفریحی در سطح ۳ مرکز خرید پدیده شاندیز واقع شده و در زمان افتتاح نخستین پیست یخی ایران به شمار میرفت افزود: پیست پاتیناژ (ورزش های روی یخ) پدیده شاندیز دارای امکاناتی برای رشته های مختلف ورزشی روی یخ از قبیل اسکیت سرعت ، استقامت، هاکی ، هنرهای نمایشی روی یخ و ورزش های مرتبط مانند کرلینگ می باشد .

مهندس کوهی ادامه داد: در حال حاضر این مجموعه فعالیت خود را با رعایت بالاترین استانداردهای ورزشی و پروتکل های ایمنی و بهداشتی از سر گرفته است و در نظر داریم دوره های استعدادیابی را برای تشکیل تیم های ورزشی در رده های نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار کنیم.

مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز هدف از برگزاری این دوره های استعدادیابی را پرورش نیروهای مستعد در ورزش های مربوطه دانست و گفت: علاوه بر افزایش سرانه ورزش های عمومی در شهر شاندیز و استان خراسان رضوی، فضای امن و پرنشاط برای تفریح و ورزش سالم شهروندان و خانواده ها فراهم می شود.

به گفته وی علاوه بر استفاده تفریحی علاقمندان از این پیست یخی، می توان از این پیست در کاربردهای حرفه ای نظیر برگزاری دوره های آموزشی، مسابقات و آماده سازی های تیمی نیز بهره برداری کرد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *