جذب سرمایه گذار برای تکمیل آپارتمان های لورایز

جذب سرمایه گذار برای تکمیل آپارتمان های لورایز

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از جذب سرمایه گذار برای تکمیل و بهره برداری از آپارتمان های میان مرتبه پدیده شاندیز معروف به آپارتمان های لورایز، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده، مهندس کوهی گفت: شرکت پدیده برای جذب سرمایه گذار جهت تکمیل و بهره برداری از آپارتمان های لورایز پدیده اقدامات لازم را اجرایی و زیرساخت های مورد نیاز را فراهم کرده است.

وی با اشاره به فراخوان عمومی دعوت به مشارکت در پروژه ساختمانی و تاسیساتی لورایز پدیده که در روزهای ۲۴ و ۲۵ آذرماه در روزنامه های کثیر الانتشار دنیای اقتصاد و خراسان منتشر شد افزود: شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از تمامی پیمانکاران واجد شرایط که از توانمندی فنی و مالی لازم برای تکمیل عملیات ساختمانی و تاسیساتی تمامی پروژه و یا بخشی از پروژه بزرگ آپارتمان های میان مرتبه برخوردار می باشند، دعوت به همکاری کرده است.

وی تصریح کرد: سرمایه گذاران و شرکت های واجد شرایط می توانند برای بازدید از پروژه مذکور و انجام مذاکرات با مشاورین مربوطه در این پروژه حضور یابند.

به گفته مهندس کوهی این پروژه حدود ۲۰۰ هزار متر مربع مساحت دارد و پیمانکاران مطروحه می توانند جهت تهاتر اقدام نمایند و یا بر اساس میزان مشارکت خود در این پروژه، پیشنهادات، مدارک و رزومه خود را به شرکت ارائه نمایند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *