مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز: از هفته آینده فعالیت عمرانی لورایز آغاز می شود

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز: از هفته آینده فعالیت عمرانی لورایز آغاز می شود

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز خبر داد: پیرو توافق حاصل شده با یکی از پیمانکاران معتبر، عملیات عمرانی در پارت ۴ آپارتمان های میان مرتبه از هفته آینده آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده مهندس محسن کوهی با بیان اینکه پیمانکاران مختلف که در سالهای قبل در لورایز مشغول بوده اند در ابتدای سال ۹۹ به جهت حفظ صلاح و صرفه پدیده خاتمه پیمان یافته اند، افزود: با توجه به شرایط رو به بهبود شرکت ابنیه و ساختمان پدیده و پیرو فراخوان جذب سرمایه گزار برای آپارتمانهای میان مرتبه، در هفته های گذشته چندین پیشنهاد همکاری تهاتری و سرمایه گزاری مختلف برای فعالیت هدفمند در آپارتمانهای لورایز از شرکتهای معتبر استانی و‌کشوری دریافت گردید.

وی خاطر نشان ساخت: خداوند را شاکریم با پیگیری های صورت پذیرفته، مفتخریم اعلام کنیم که از ۲۰ دی ماه با توافق های حاصل شده با یکی از پیمانکاران معتبر، فعالیت اجرایی عمرانی در پارت ۴ لورایز، آپارتمان های میان مرتبه با زیر بنای ۴۶۰۰۰ مترمربع، با حداکثر توان آغاز می شود.

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز اظهار داشت: این اقدام، قطعا گامی بزرگ برای احقاق حقوق سهامداران محترم و فعال شدن بیش از پیش پروژه خواهد بود.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *