مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز: بزودی سرمایه گذار ساختمان های میان مرتبه معرفی می شود

مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز: بزودی سرمایه گذار ساختمان های میان مرتبه معرفی می شود

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز گفت: بزودی خبرهای خوبی در حوزه انتخاب سرمایه گذار ساختمان های میان مرتبه برای سهامداران خواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی وبین الملل گروه شرکتهای پدیده مهندس محسن کوهی افزود: پس از چاپ اگهی فراخوان عمومی دعوت به مشارکت جهت ساخت آپارتمان های میان مرتبه(لورایز)درتاریخ ۲۴آذرماه، پیشنهادات خوبی ازطرف سرمایه گذاران تراز یک کشوری به این شرکت رسیده است و هم اکنون درمراحل نهایی مذاکرات هستیم.

وی با اشاره به اینکه درتمامی مذاکرات حفظ منافع وحقوق سهامداران به عنوان یکی ازاولویت های مهم درنظرگرفته شده است، افزود: دراین راستا ۱۰ واحد تکمیل شده و کامل لورایز جهت بازدید سرمایه گذاران ومتقاضیان خرید درنظر گرفته شده است.

معاونت فنی وعمران شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز نیز در این جلسه همچنین ازاحیای کنسرسیوم بانکی جهت تامین منابع مالی ادامه عملیات عمرانی پروژه ها خبر داد وافزود: با توجه به اتمام بتن ریزی دراپ آف هایپر مارکت، زیباسازی محیط این قسمت از پروژه به عنوان یکی از مبادی اصلی در دستور کار قرار گرفته است.

همچنین تامین دمای مطلوب در مرکز خرید پدیده شاندیز از دیگر موضوعاتی بود که مهندس شیبانی مطرح کرد واظهار داشت: اقدامات اجرایی در خصوص هوابندی وبستن منافذ فرار هوا در دستور کار گرفته است و با توجه به حجم بالای کار در این حوزه برآورد مالی و زمانی رفع دائمی نواقص در دستور کار قرار دارد.

در ادامه این جلسه معاونت املاک وحقوقی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از مشکلات فراوان و کار زمانبر مالکیت اراضی تحت پروژه و مستغلات تحت تملک پدیده گفت و خاطرنشان ساخت: در جهت حفظ و صیانت از دارایی به حق سهامداران پدیده شاندیز، با حمایت مدیران ذیربط درجهت تجمیع وتفکیک اسناد مربوط به پدیده شاندیز در تلاش هستیم.

مهندس جواد محسنی همچنین از انتقال سند ساختمان رودکی به مساحت ۵۱۰ متر عرصه و ۱۴۰۰ متر مربع اعیان به نام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز خبرداد و افزود: در مدت اخیر با تلاش بی وقفه همکاران مدیریت حقوقی و املاک پدیده شاندیز، مالکیت زمین ۲ونیم هکتاری فرهنگیان به نام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده تنظیم و قطعی گردید.

وی ادامه داد: این زمین دارای ۸۰ سهم بوده است که در آغاز تعداد ۷۵ سهم آن به ارزش هر یک ۱۵ میلیون تا ۲میلیارد تومان خریداری شده است و بالاخره پس از ماهها تلاش این معاونت، ۵ سهم باقیمانده هر سهم به نرخ کارشناسی رسمی ۳۳۰ میلیون تومان با همکاری مدیر هیات تصفیه خریداری و به نام شرکت ابنیه وساختمان پدیده منتقل شد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *