نماینده دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان: رفتار هیجانی از سوی سهامداران پدیده دیده می شود

نماینده دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان: رفتار هیجانی از سوی سهامداران پدیده دیده می شود

نماینده دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: رفتار هیجانی از سوی سهامداران پدیده دیده می شود

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده، دکتر صفری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که با موضوع اطلاع رسانی از روند اجرای احکام پرونده های مفاسد اقتصادی برگزار شد، افزود: با ورود نماد شرکت توسعه به فرابورس و فعالیت آن، تعداد سهامداران پدیده از ۱۲۰ هزار سهامدار به ۱۷۰ هزار سهامدار افزایش یافت، این در حالی است که حدود ۲۰ هزار نفر از سهامداران سابق با ورود این شرکت به فرابورس از آن جدا شده اند.

نماینده دادستان تصریح کرد: با این شرایط حدود ۷۰ هزار سهامدار جدید به سهامداران پدیده اضافه شده است و قطعا سهامداران جدید با آگاهی از بازار سرمایه و شناخت ظرفیتهای گشان اقدام به خرید داشته اند.

دکتر صفری یادآور شد: در شرایط اخیر بازار سرمایه که افت و خیزهای فراوانی داشت و بسیاری از نمادها تا ۷۰ درصد کاهش قیمت داشته اند، خوشبختانه گشان با مدیریتی که شد و حمایت سهامداران کاهش قیمت بالایی نداشت.

وی اظهار امیدواری کرد: در شرایط کنونی نیز رفتار سهامداران گشان هنوز هیجانی است و زمانیکه که به ارزش ذاتی سهام خود پی ببرن، قطعا شرایط بهتری در انتظار خواهد بود.

دکتر صفری در این نشست همچنین در خصوص وضعیت شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده گفت: اعمال افزایش سرمایه حدود ۳ برابری ، انتخاب و معرفی بازارگردان گشان، مطابقت نسبی وضعیت سهم گشان با شاخص فرابورس از حیث تعداد روزهای مثبت و منفی، افزایش تعداد سهامداران،تعیین تکلیف نهایی حدود ۱۰۰۰ نفر از طلبکاران، فعال شدن کمیته وصول مطالبات و همچنین پیگیری تثبیت مالکیت شرکت پدیده برای املاک خود در سطح کشور از مهمترین اقدامات قابل قبول این شرکت می باشد.

نماینده دادستان در بخشی دیگر از سخنانش به وضعیت شرکت ابنیه و ساختمان پدیده پرداخت و عنوان کرد:

خاتمه ی پیمان با تمامی پیمانکاران سابق و در شرف تسویه حساب با آنها، آغاز فعالیت اجرایی ساخت هتل، نصب اسکلت فلز پارت ۸، ۹،۱۰، توافق با پیمانکار مرحله سفت کاری هتل، عایق کاری رطوبتی پشت بام و نورگیر مجموعه، راه اندازی مجدد پاتیناژ پدیده، در شرف بهره برداری فضای نمایشگاهی ۸هزار متری مرکز خرید، حل و فصل زمین فرهنگیان به نفع شرکت پدیده و همچنین پیگیری اداری فرایند ورود به بازار سرمایه(بورس) از جمله اقدامات شرکت ابنیه و ساختمان پدیده می باشد.

دکتر صفری خاطر نشان ساخت: با ورود شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز به فرابورس تمرکز قضایی بر شرکت پدیده کمتر خواهد شد و هم اکنون فرایند اداری ورود این شرکت به بازار سرمایه به صورت جدی دنبال می شود.

ناظرسابق تاسیسات مکانیکی پدیده

منتظر آغاز تبلیغات گسترده پدیده هستیم
منتظر افتتاح شعبه های بیشماری از مراکز خرید (هایپرمارکت) پدیده در سرتاسر کشور و رقابت با برندهایی نظیر
فروشگاه های زنجیره ای رفاه
فروشگاه های زنجیره ای شهر ما
فروشگاه های زنجیره ای شهروند
فروشگاه های زنجیره ای سپه
و افق کورش
و … هستیم

سهام دار

وضعیت سهام گشان در فرابورس خوب نیست مسئولین پدیده جهت رشد سهام یک کار اساسی و ریشه ای انجام دهند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *